KURUMSAL

Şirketimizin farklı vizyonu ve trendleri takip eden koleksiyonları 30 yıllık tecrübe ve birikimin ürünüdür. Türkiye’nin ve dünyanın en iyi firmalarının yurtiçi ve yurtdışında  perakende ve toptan operasyonlarını yönettikten sonra kendi markalarımız olan NEARSIS ve COCOFIL’i oluşturduk.

Dünyanın en büyük markaları ile aynı vizyonda olan aksesuar koleksiyonlarını yurtdışındaki onlarca farklı fabrikadan tedarik edip hazırlarken , kendi imalatımız  olan özel tasarımlarla farklılıklar yaratıyoruz. Koleksiyonumuz bijuteri, hediyelik eşya, anahtarlık, saç aksesuarları, atkı, bere, eldiven, şapka , çanta  ve cüzdandan oluşmaktadır. Tüm ürünlerimiz dünya standartlarına uygun olan testlerden geçerek üretilir veya ürettirilir.

Ayrıca her çeşit su geçirmez impertx suni deri kanvas gabardin tela polyester pvc ve farklı kumaşlardan çanta imalatımız vardır.

Serigrafi, ofset, suplimasyon, transfer baskılı veya nakışlı olarak tasarlanan ürünleri yüksek imalat kapasitemizle istenilen zamanda teslim ediyoruz.

Markamızın yurtdışına toptan satışı bulunmaktadır. Özellikle Sırbistan, Ukrayna ve Beyaz Rusya’da ürünlerimiz talep edilmektedir.  Türkiye’nin seçkin internet sitelerinde A Plus mağazalarında Shopin Shop Konsept ve Kurumsal Zincir mağazalarda 800’den fazla korner noktada ürünlerimiz satılmaktadır. NEARSİS markamız Fransa’da 100’den fazla noktada Paris temalı ürünler satmaktadır.

‘’Dogru yerde, doğru zamanda, doğru fiyat’‘ felsefemiz ürünlerimizin kolay ulaşılabilir olması ve  hızlı satılabilir olmasını sağlamaktadır. Her iki ayda bir yenilenen koleksiyonlar oluşurken sosyal medya, online siteler, uluslararası fuarlar takip edilip, Global trendler hızla eklenir. Bijuteri imalatında ithal ettiğimiz malzemelere ek olarak kendi tasarımlarımızı ekleyerek kaliteden ödün vermeden sektörümüzde fark yaratıyoruz.

Sahip olduğumuz kalite, güven ve disiplin ilkeleriyle Türkiye’de yakaladığımız başarı grafiğini dünyaya taşımayı ve aksesuar sektöründe zincir mağazaların “tercih edileni” olmaya devam ediyoruz.